HAKKIMIZDA

     1990 Yılında Özçelik sogutma olarak kurulduk. Sektörün gerektirdigi degisim ihtiyacı ile 2003 yılında Tamso Sogutma olarak yapılandırma sürecine girdik. 25 yıllık tecrübemiz ile saglam ve güçlü alt yapısıyla sektöründe kendine iyi bir yer edinmeyi hedeflemis ve bu yolda emin adımlarla ilerlemekteyiz.
     Sogutma alanında ki gelismeleri yakından takip ederek ve sürekli yenilenerek dünya standartlarında üretim yapmaktayız. Teknolojik ve çevre dostu ürünler üretmeyi kendimize amaç edinerek, müsterilerimizin istek ve beklentilerini önemseyerek müsteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Yurt içinde bölge bölge servis agı bulunan firmamız, müsterilerine etkili ve hızlı hizmet vermektedir.
     K-Q TSE-ISO-EN 9000 ve CE standartlarına uygun üretim ile yurt içinde yakaladıgımız basarıyı yurt dısına da tasıyarak, yurtdısı pazarına 15 yılı askın süredir ihracat yapan firmamız kaliteye verdigi önemi ISO ve TSE kalite belgeleri ile tescillemistir. Üretimde insan saglıgına zarar vermeyen poliüretan gövde kullanan firmamız hem müsterilerimizi hem de çalısanlarını düsünmektedir.

Vizyon

     Yurt içinde yükselen grafigimizi yurt dısına da tasıyarak sektörde yol gösteren marka olmak en büyük hedefimizdir. Kullanılan en son teknolojiyi üretim tesislerimize tasıyarak, sektörün ihtiyaç duydugu yeni ürünleri gelistirecek ve müsterilerimizin memnuniyetine sunacagız.

Misyon

     Sektörün beklentilerini karsılayacak, dünya standartlarını yakalamıs, teknolojik ve çevre dostu ürünler üretmek. Müsterilerimizin ürünlerini en taze sekilde koruyacak ve bu korumayı saglarken enerji kullanımını asgari seviyede tutmak görevimizdir.